oferta dla klientów branżowych

Zapraszamy serdecznie złotników i jubilerów do skorzystania z naszej oferty złotych wyrobów z kamieniami lub bez

HURTOWNIA JUBILERSKA WIKTOR – KRAKÓW

Firma z wieloletnimi tradycjami

Witaj w wyjątkowym świecie jubilerskim, gdzie luksus spotyka się z tradycją. Od 1987 roku firma "Wiktor" łączy się z klientami branżowymi oferując złotą biżuterię najwyższej jakości.

Nasze korzenie sięgają głęboko w tradycji złotniczej, a to, co nas wyróżnia to nie tylko ponad trzydzieści pięć lat doświadczenia jako hurtownia i odlewnia jubilerska, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie w tworzeniu wyrobów najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z dziedzictwa, które przekazał nam Pradziadek. Kierujemy się wartościami takimi jak: jakość, niepowtarzalność i profesjonalizm. Stanowią one fundament we współpracy z naszymi klientami. Jeśli i dla Ciebie są to ważne kwestie to serdecznie zapraszamy do kooperacji. Stając się naszym partnerem biznesowym możesz być pewien/pewna, że cały zespół “Wiktor” pracuje z pasją, aby uczynić Twoje najwyższe oczekiwania w dziedzinie jubilerstwa rzeczywistością.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą WIKTOR, zapraszamy do zapoznania się z informacjami z zakładki "Dla złotników i jubilerów“ lub kontaktu telefonicznego: 12 430 37 17 w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-14:00. Gwarantujemy poufność i obsługę najwyższej jakości.

Hurtownia Jubilerska WIKTOR

Usługi dla złotników i jubilerów

Oferujemy odlewy ze złota i srebra oraz hurtową sprzedaż wyrobów jubilerskich

Hurtownia Jubilerska WIKTOR

Oferta dla klientów indywidualnych

Mamy do zaoferowania szeroką gamę wyrobów ze złota

Hurtownia Jubilerska WIKTOR

Biżuteria srebrna z kryształami Swarovskiego

Stworzyliśmy linię biżuterii ze srebra i kryształów Swarovskiego (Swarovski Elements)

Hurtownia Jubilerska WIKTOR