Oferta dla Złotników & Jubilerów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą skierowaną do złotników i jubilerów

Odlewanie w złocie i srebrze

oferujemy Państwu szeroką gamę wzorów pierścionków, kolczyków, wisiorków, bransoletek, broszek i sygnetów

Wyroby dostępne są na zamówienie, a czas oczekiwania może wynieść od kilu dni do 2 tygodni. Na naszej stronie internetowej udostępniamy do pobrania aktualny katalog - odlewy ze złota i srebra. Można się z nim również zapoznać w naszej pracowni jubilerskiej. Przy zamówieniu odlewów jest możliwość wykończenia i oddania gotowego do sprzedaży produktu.

Wyroby ręczne (tłoczone)

w formie gotowej

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów ręcznych, tłoczonych w złocie. Czas oczekiwania na zamówienie wynosi od 21 do 30 dni. Wzory biżuterii obejrzeć można na naszej stronie w katalogu złota biżuteria ręcznie robiona, tłoczona.

Hurtowa sprzedaż

W trosce o zadowolenie i wygodę naszych Klientów istnieje możliwość rozliczenia się za wybrany u nas towar materiałem lub gotówką. Dotyczy to odlewów ze złota, wyrobów ręcznych, oraz zakupu gotowej, złotej biżuterii. Jeżeli chcesz poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Hurtownia Jubilerska WIKTOR
Hurtownia Jubilerska WIKTOR

Kryształy Swarovskiego

Biżuteria ręcznie robiona ze srebra i kryształów Swarovskiego (Swarovski Elements)

Specjalnie dla naszych wymagających Klientów tworzymy niepowtarzalne wzory biżuterii ze srebra i kryształów Swarovskiego (Swarovski Elements). Kamienie lśnią w każdym świetle niczym prawdziwe diamenty. Są idealną ozdobą na wyjątkowe okazje, takie jak: ślub, studniówka czy bal sylwestrowy. Oferujemy również bardziej subtelne wzory, które z powodzeniem nadają się do noszenia na co dzień. Zakupiony towar będzie można odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie.

Obrączki

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty złotych obrączek z kamieniami lub bez.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 12 430 37 17

Hurtownia Jubilerska WIKTOR